fbpx

NIE RYZYKUJ KONTUZJI!

Przygotuj się do sezonu narciarskiego i snowboardowego!

Indywidualne treningi pod okiem specjalistów w zdezynfekowanych UV-C salach RehaFit Centrum Sprawności.

Sezon narciarski i snowboardowy zbliża się wielkimi krokami. Ze względu na sytuację epidemiczna związaną z COVID 19 będzie on inny niż te poprzednie, ale na pewno część z Was ruszy skorzystać z białego szaleństwa. Ale jeśli po miesiącach spędzonych w domu odpowiednio nie przygotujesz swojego organizmu kontuzja może Ci zepsuć fantastyczna zabawę. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla amatorów białego szaleństwa.

Zanim jednak o niej opowiemy, przeczytaj jak działamy w sytuacji panującej epidemii: 

  • posiadamy lampy UV-C, które są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Na bieżąco dezynfekujemy nimi powietrze w salach.
  • w naszej placówce jednocześnie przebywa maksymalnie 2 terapeutów/trenerów, każdy pracuje INDYWIDUALNIE z pacjentem w innym pomieszczeniu.
  • powierzchnie są na bieżąco dezynfekowane, a terapeuci pracują w maseczkach.

A wracając do oferty to pamiętajmy, lepiej zapobiegać kontuzjom niż je leczyć!

Mamy dla Ciebie specjalny pakiet treningów:

  • 8 treningów / m-c – trening 2x w tyg. w promocyjnej cenie 790 zł!!! (regularna cena 880 zł)
  • 4 treningi / m-c - 1x trening w tyg. w promocyjnej cenie 400 zł!!! (regularna cena 440 zł)

Chcemy się z Tobą spotkać PRZED Twoim wyjazdem na narty, albo deskę, a nie po :)

Aktywni fizycznie powinniśmy być na co dzień, ale jeśli do tej pory jedyną Twoją aktywnością był krótki spacer z psem pamiętaj, że budować formę powinieneś zacząć minimum 2-3 miesiące przed planowanym wyjazdem. 

Na jakie zatem aspekty zwrócimy uwagę na treningach?

  • Wzmocnimy mięśnie nóg pamiętając o ćwiczeniach na niestabilnym podłożu. Bardzo dobrze się do tego nadają tak zwane berety stymulujące czucie głębokie (propriocepcję). Im lepiej wytrenowane czucie głębokie, tym mniejsza szansa na kontuzję wynikającą z zaburzeń kontroli nad  pracą danego stawu.
  • Do treningu wpleciemy elementy danej dyscypliny sportu – jazda „na sucho” na nartach czy snowboardzie
  • Wzmocnimy mięśnie przykręgosłupowe oraz mięśnie brzucha. To ich moc i zdolność do utrzymania prawidłowej postawy będą warunkowały zabezpieczenie naszego kręgosłupa przed przeciążeniem. 
  • Zadbamy o wyleczenie wcześniejszych kontuzji. Ich zaniedbanie może doprowadzić do kolejnych, tym razem poważniejszych urazów. 

Przygotujemy Cię do bezstresowego wypoczynku w górach. Sportowe szaleństwa przyniosą endorfiny, a nie stres i problemy zdrowotne ?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy Cię na indywidualne treningi, gdzie w bezpiecznym i kameralnym otoczeniu zadbasz o swoją kondycję.