fbpx

NIE RYZYKUJ KONTUZJI!

Przygotuj się do sezonu narciarskiego i snowboardowego!

Indywidualne treningi pod okiem specjalistów w zdezynfekowanych UV-C salach RehaFit Centrum Sprawności.

Sezon narciarski i snowboardowy zbliża się wielkimi krokami. Jeśli po miesiącach spędzonych w domu odpowiednio nie przygotujesz swojego organizmu kontuzja może Ci zepsuć fantastyczna zabawę. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla amatorów białego szaleństwa.

Pamiętajmy, lepiej zapobiegać kontuzjom niż je leczyć!

Mamy dla Ciebie specjalny pakiet treningów:

  • 10 treningów - 1250 zł
  • 5 treningów - 650 zł

Chcemy się z Tobą spotkać PRZED Twoim wyjazdem na narty, albo deskę, a nie po :)

Aktywni fizycznie powinniśmy być na co dzień, ale jeśli do tej pory jedyną Twoją aktywnością był krótki spacer z psem pamiętaj, że budować formę powinieneś zacząć minimum 2-3 miesiące przed planowanym wyjazdem. 

Na jakie zatem aspekty zwrócimy uwagę na treningach?

  • Wzmocnimy mięśnie nóg pamiętając o ćwiczeniach na niestabilnym podłożu. Bardzo dobrze się do tego nadają tak zwane berety stymulujące czucie głębokie (propriocepcję). Im lepiej wytrenowane czucie głębokie, tym mniejsza szansa na kontuzję wynikającą z zaburzeń kontroli nad  pracą danego stawu.
  • Do treningu wpleciemy elementy danej dyscypliny sportu – jazda „na sucho” na nartach czy snowboardzie
  • Wzmocnimy mięśnie przykręgosłupowe oraz mięśnie brzucha. To ich moc i zdolność do utrzymania prawidłowej postawy będą warunkowały zabezpieczenie naszego kręgosłupa przed przeciążeniem. 
  • Zadbamy o wyleczenie wcześniejszych kontuzji. Ich zaniedbanie może doprowadzić do kolejnych, tym razem poważniejszych urazów. 

Przygotujemy Cię do bezstresowego wypoczynku w górach. Sportowe szaleństwa przyniosą endorfiny, a nie stres i problemy zdrowotne ?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy Cię na indywidualne treningi, gdzie w bezpiecznym i kameralnym otoczeniu zadbasz o swoją kondycję.