Zajęcia "ZDROWY KRĘGOSŁUP"

Zdrowy kręgosłup - niwelujemy skutki siedzącego trybu życia.

W dzisiejszych czasach bóle pleców są coraz częstszą przyczyną zgłaszania się do specjalistów. Mogą być one spowodowane chorobą, ale najczęściej są wynikiem zaniedbań i siedzącego trybu życia. 
A mówi się, że już 3 godziny tygodniowo jakiejkolwiek aktywności fizycznej wpływają na lepszą kondycję i zmniejszają ryzyko dolegliwości bólowych w okolicy kręgosłupa.

Korzystając ze współczesnych metod terapii i nowoczesnej aparatury pomagamy wrócić do pełnej sprawności osobom z takimi dolegliwościami. 

Zajęcia prowadzone są w grupach 3-8 osobowych, bądź indywidualne. Mają one na celu przeciwdziałać skutkom siedzącego trybu życia zniwelowac bóle kręgosłupa i zapobiec im w przyszłości. Zapraszamy osoby w każdym wieku!

Pamiętaj jeśli problemy z kręgosłupem już są Twoją codziennością – z czasem nie będzie lepiej! Weź sprawy w swoje ręce, zadbaj o swoje zdrowie i zacznij ćwiczyć już dziś!

Zajęcia grupowe

Zajecia grupowe odbywają sie w nastepujące dni:

  • poniedziałek - godz. 20:00
  • wtorek - godz. 19:00
  • czwartek - godz. 19:00

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego przed przyjściem na zajęcia prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia miejsca w grupie.  

Dbaj o kręgosłup

Kręgosłup to oś, na której opiera się całe ciało człowieka: organy wewnętrzne i mięśnie. Składa się z 33 lub 34 kręgów.

Kręgosłup to podpora całego ciała. Utrzymuje ciężar ciała i zapewnia równowagę, stanowi swoisty zaczep dla wielu kości, amortyzuje wstrząsy, a także chroni rdzeń kręgowy i nerwy rdzeniowe.